Movies
Ratings
51
WonderRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0