Titles you rated
The DepartedRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0