Movies
Ratings
289
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5