Titles you rated
The StareRated ★ 3.0
The Brain ManRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0