Movies
Ratings
66
Battle For HadithaRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0