Movies
Ratings
29
Swing GirlsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0