Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
PearlRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
CircleRated ★ 3.5
Choose or DieRated ★ 2.5
Kisaragi StationRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0