Movies
Ratings
40
OldboyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
8 MileRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 1.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0