Movies
Ratings
450
Independence DayRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 1.5
Evil Dead IIRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
HackersRated ★ 3.5
Mesrine: Killer InstinctRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 3.5
Blood: The Last VampireRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
RedlineRated ★ 4.0