Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The MenuRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
DogManRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
KYRIERated ★ 2.0
The Monk and the GunRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 3.0