Movies
Ratings
175
HeatRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0