Movies
Ratings
445
The TruckRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5