Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0