Movies
Ratings
236
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0