Movies
Ratings
101
RampageRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
End of WatchRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0