Titles you rated
ElioRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5