Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5