Movies
Ratings
724
It’s Okay!Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0