Titles you rated
Last VegasRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Red Riding HoodRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0