Movies
Ratings
307
The World of LoveRated ★ 5.0
Your LetterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Spring NightRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5