Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Outlaw KingRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
RememberRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5