Movies
Ratings
218
White NightsRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 1.0
MinariRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 1.0
TenetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5