Movies
Ratings
162
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5