Movies
Ratings
23
The Man from EarthRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0