Movies
Ratings
16
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0