Titles you rated
National TreasureRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0