Titles you rated
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
The HoursRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0