Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5