Movies
Ratings
52
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0