Titles you rated
Big FishRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5