Movies
Ratings
262
Ant-ManRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5