Movies
Ratings
168
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0