Movies
Ratings
228
The Devil's GameRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5