Movies
Ratings
70
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0