Titles you rated
CatwomanRated ★ 3.0
A Man Called HeroRated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
ElektraRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
King of BeggarsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Fight Back to SchoolRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0