Movies
Ratings
714
The FlintstonesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
The Book ThiefRated ★ 5.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
3096 DaysRated ★ 5.0