Movies
Ratings
103
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 2.0
Shark TaleRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0