Movies
Ratings
411
Rio 2Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
The Adventures of TintinRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Treasure PlanetRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5