Movies
Ratings
237
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Day of ReckoningRated ★ 0.5