Movies
Ratings
111
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Northanger AbbeyRated ★ 5.0
Let's Make LoveRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Hansel and GretelRated ★ 5.0
Pee-wee's Big AdventureRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Ed WoodRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0