Titles you rated
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0