Titles you rated
MoneyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5