Titles you rated
BrooklynRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5
ShameRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5