Titles you rated
Past LivesRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
BorderRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0