Titles you rated
PrometheusRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0