Movies
Ratings
104
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.5