Titles you rated
The PlatformRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0- PERSONA3 THE MOVIE #4 Winter of RebirthRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Persona 3 the Movie: #1 Spring of BirthRated ★ 3.5
Persona 3 the Movie: #2 Midsummer Knight's DreamRated ★ 3.5
Persona 3 the Movie: #3 Falling DownRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5