Movies
Ratings
112
ArmageddonRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 5.0