Movies
Ratings
369
The HandmaidenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5- PlayRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0
SabotageRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.5
Love NowRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 1.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5