Titles you rated
Ender's GameRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
PoongsanRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0